FEED THE HUNGRY

Feed the Hungry - nadační fond Krmte hladové

Farah - holčička z Konga

prosinec 2013


Drahý příteli, bratře, sestro,


rád bych ti poděkoval za tvou štědrou pomoc v roce 2013. Sice jsme ještě účetně neuzavřeli rok 2013, ale už teď je jisté, že naše společné dary přesáhly 5 miliónů korun. Díky tomu jsme se s naší mateřskou organizací LESEA Global Feed The Hungry mohli podílet na projektu Denně plné bříško a nasytili jsme denně 53.588 dětí. Stále také pomáháme na tajfunem poškozených Filipínách, kde lidé stále ještě trpí.


Jsme Bohu vděční za tvou štědrost a věříme, že s nám i v roce 2014 zůstaneš ve spojení a společně budeme pomáhat potřebným ve více než 20 zemích světa.


Za všechny ty děti bych ti rád představil příběh holčičky jménem Farah z Demokratické Republiky Kongo. Její rodiče byli zabiti v křížové palbě, když utíkali, ze své válkou zasažené země do Ugandy. Její strýc jí našel na cestě a odnesl jí na ramenou, když utíkal z Konga. Jakmile dorazili do Ugandy, tak jí strýc předal starší ženě, která se podle něj o ní lépe postará a vrátil se do Konga zachránit svou ohroženou úrodu. Dnes dostává Farah díky projektu Denně plné bříško denní příděly jídla a vzdělání. To vše díky ochotě, štědrosti a věrnosti lidí, jako jsi ty.


Naší vizí je nasytit 100,000 dětí každý den v projektu denně plné bříško.


Chtěli bychom tedy zdvojnásobit počet dětí, kterým zatím pomáháme. Věříme, že je možné zvládnout tuto výzvu. Na spoustě míst jsme schopni zajistit porci jídla dokonce i za méně než 1 Kč. Již letos jsme měli od začátku roku téměř 50% nárůst počtu dětí, které od nás každý den dostávaly jídlo. Hladových dětí je mnoho a víme, že nejsme sami schopni pomoci všem, ale každému dalšímu dítěti, kterému dáme jídlo, pomáháme přežít.


Kolik dětí jsi schopen nakrmit ty osobně? Možná je to jedno dítě a možná je to 100 dětí. Jsi ochotni vzdát se nějakého svého jídla ve prospěch těchto hladovějících dětí? I cena jednoho hamburgeru nebo sušenky pomůže nakrmit 10-20 dětí.


Tvoje fi nanční podpora nám pomůže poskytnout balíčky se základními potřebami jako jsou: potraviny, voda, přikrývky, plachty na vytvoření nouzových přístřešků.


Pokud se i ty chceš přidat a spolu s námi zachraňovat životy dětí v projektu Denně plné bříško,
zašli nám prosím svůj pravidelný dar s variabilním symbolem 111 na účet FTH ČR
19 - 27 83 45 0217 / 0100. Na Slovensku prosím pošli svůj dar na účet 2622701492/1100.
Za Krmte hladové ČR

Daniel Skokan, ředitel FTH ČR


PS: NAJDI NÁS NOVĚ NA FACEBOOKU NA NAŠÍ STRÁNCE: Krmte hladové. Děkujeme za „liky“ a „sdílení“.
Více informací o projektech Krmte hladové, Denně plné bříško i možnost přihlásit se k pravidelným darům a odebírání zpravodaje na adrese:

FEED THE HUNGRY, nadační fond Krmte hladové, P. O. Box 39, 158 00 Praha 5, email:ucetni@krmtehladove.cz,
tel. 607 186 282, www.krmtehladove.cz
Pokud výše vybraných prostředků překročí potřeby jednotlivého projektu, budou takové prostředky
použity na další projekty krmení hladových.

RUBRIKY
ZASÍLÁNÍ NOVINEK

Přeji si dostávat informace o novinkách na vašem serveru na níže uvedenou e-mailovou adresu:  ANO NE

jméno:

e-mail:

jazyk:      CZ SK

KONTAKT