FEED THE HUNGRY

Feed the Hungry - nadační fond Krmte hladové

Irák dnes

říjen 2014

Milý příteli, sestro, bratře!

Asi to víš. Mnozí křesťané i lidé jiných nemuslimských vyznání a také muslimové trpí válkou v Iráku. Sice se teď víc píše o bombardování než o utrpení obyčejných lidí. Ale jsou to přesně tito lidé, kteří jsou chycení uprostřed války a bez ohledu na své vyznání trpí.

Lidé opustili své domovy, ztratili své blízké. Nemají nic. A k tomu nad některými z nich, nad křesťany, visí hrozba mučení a zabití, aby se zřekli své víry v Ježíše Krista. Ani si to asi neumím představit, jak těžká rozhodnutí podstupují tito novodobí svatí.

O to víc se raduji, že máme alespoň na dálku možnost pomáhat téměř ve středu bojů. Nemůžu se z bezpečnostních důvodů podělit o všechny detaily. Ale dobrovolníci z Terry Law Ministries se s námi spojili, abychom společně pomáhali všem trpícím uprchlíkům blízko města Irbílu na severu Iráku v oblasti Kurdistánu.

Právě teď je na cestě dvacetimetrový kontejner plný fazolí, mouky a základních hygienických potřeb. Rádi bychom vypravili další kontejnery našeho sojového „rizota“. Jeden kontejner obsahuje 224.000 obědových porcí a kompletní náklady včetně dopravy nás vyjdou na 400.000 korun. Za 54,- korun můžeme u města Irbílu dát oběd jednomu člověku po celý měsíc.

Příteli, co je ve tvých možnostech? Kolika lidem můžeš na měsíc věnovat oběd? Tak rád bych, abychom poslali třeba i tři kontejnery, abychom srazili počty nezaopatřených a trpících na minimum.

Prosím, až budeš posílat svůj fi nanční dar, modli se za tyto lidi a také za misionáře, pastory, kazatele a prosté křesťany, kteří odvážně vykonávají svou službu v této nebezpečné oblasti.

Nevím jak ti poděkovat. Ale vím že se Bůh raduje, když nezapomínáme na svou duchovní rodinu. A já se raduji spolu s Bohem.

Děkuji ti

Za hladové uprchlíky v Irbílu

Daniel Skokan

Pokud se i ty chceš přidat a spolu s námi zachraňovat životy uprchlíků v Iráku,
zašli nám prosím svůj dar s variabilním symbolem 1403
na účet FTH ČR 19 - 27 83 45 0217 / 0100.
Na Slovensku prosím pošli svůj dar na účet 2622701492/1100.

Více informací o projektech Krmte hladové, Denně plné bříško i možnost přihlásit se k pravidelným darům a odebírání zpravodaje na adrese: FEED THE HUNGRY, nadační fond Krmte hladové, P. O. Box 39, 158 00 Praha 5, email: ucetni@krmtehladove.cz, tel. 607 186 282,
www.krmtehladove.cz

Pokud výše vybraných prostředků překročí potřeby jednotlivého projektu, budou takové prostředky použity na další projekty krmení hladových.

 

RUBRIKY
ZASÍLÁNÍ NOVINEK

Přeji si dostávat informace o novinkách na vašem serveru na níže uvedenou e-mailovou adresu:  ANO NE

jméno:

e-mail:

jazyk:      CZ SK

KONTAKT